گلاسه: علیرضا علیزاده در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: می‌ دانستیم در ورزشگاه آزادی کار سختی در پیش داریم، ولی خوشبختانه فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. هر دو تیم موقعیت‌ هایی خوبی برای گل زدن داشتند، ولی خدا را شکر که تیم ما سه امتیازی مهم در زمین حریف گرفت.

هافبک دفاعی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این پرسش که «آیا نفت مسجد سلیمان در این بازی خوش‌ شانس نبود؟»، تأکید کرد: این طبیعی است که وقتی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی می‌ کند تیم مقابل را تحت فشار قرار دهد، ولی در این بازی سه موقعیت تک به تک را از دست دادیم و این‌ طور نبود که تیم ما موقعیت نداشته باشد.

وی که در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند درباره گل زدن به پرسپولیس گفت: این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و مهم این بود که بعد از این گل، با جان و دل تلاش کردیم تا دروازه‌مان را بسته نگه داریم. گل زدن به پرسپولیس حس فوق‌ العاده‌ای داشت و خوشحالم که این گل با گرفتن سه امتیاز همراه شد. این گل را به مادرم تقدیم می‌ کنم که خیلی خوشحال بود. او یک استقلالی متعصب است و از گل زدن من در این بازی خیلی خوشحال بود.