گلاسه: بهنام ابوالقاسم‌پور در ارتباط شکست پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: پرسپولیس مشکلات جدی در خلق موقعیت و تبدیل آن به گل دارد. خط هافبک نه موقعیت گل خلق می‌ کند و نه هافبک‌ های میانی به خوبی توپ پخش می‌ کنند. هافبک خلاقی در وسط زمین برای پرسپولیس حضور ندارد و این باعث می‌ شود میانه میدان را به حریف واگذار کنند.

وی در ادامه در خصوص مشکلات پرسپولیس در لیگ نوزدهم تصریح کرد: شاگردان کالدرون در گلزنی هم مشکل دارند و نمی‌ توانند همان موقعیت‌ های محدودی هم که بدست می‌ آورند را به گل تبدیل کنند. نفت مسجد سلیمان در نیمه دوم فوتبال خوبی بازی کرد و بازیکنان این تیم در میانه میدان پاس‌های تک ضرب و پرتعداد رد و بدل می‌ کردند و در مجموع نفت بهتر بازی کرد.

پیشکسوت پرسپولیس پیرامون عملکرد این تیم خاطرنشان کرد: به نظرم کیفیت پرسپولیس برانکو خیلی بیشتر از تیم کالدرون بود. پرسپولیس الان نیاز به یک مهاجم کامل دارد و امیدوارم بتواند در نیم‌ فصل این مهاجم را جذب کند. علاوه بر فوروارد، سرخ‌پوشان به یک بازی‌ساز و پلی میکر خلاق در میانه میدان هم نیاز دارند تا توپ پخش کند و موقعیت خلق کند.

ابوالقاسم‌پور در پایان در مورد تفاوت بازی پرسپولیس در دو نیمه بازی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: در دیدار مقابل نفت، پرسپولیس در نیمه اول بد بازی کرد، اما در نیمه دوم کمی بهتر شد هر چند که نتوانست نتیجه بگیرد.