گلاسه: سرنوشت ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای ۳۲ ساله پاری سن ژرمن مدتی است به یکی از مسائل مبهم این تیم تبدیل شده. کاوانی از تمدید قرار داد خود با PSG خودداری کرده و اخیرا از سوی توماس توخل مورد استفاده قرار نمی‌ گرفت و بسیاری از رسانه‌ های فرانسوی معتقد بودند توخل اعتقادی به استفاده از او ندارد.

طبق ادعای رسانه‌ های اسپانیایی، کاوانی با باشگاه اتلتیکو مادرید برای امضای یک قرار داد سه ساله به توافق رسیده است. اتلتیکو از مدت‌ ها پیش به جذب کاوانی علاقه داشته، به خصوص با توجه به اینکه کاوانی به دلیل تمدید نکردن قرار داد خود در ماه ژانویه می‌ تواند رسما با این باشگاه مذاکره کند چرا که قرار داد او با PSG در فصل تابستان به پایان می‌ رسد و بر اساس قوانین یوفا، مذاکره او با باشگاه‌ های دیگر از شش ماه قبل امکان‌ پذیر است.

رقم انتقال کاوانی به اتلتیکو مشخص شد

در همین رابطه امروز نشریه لوپاریزین گزارش داد که آندره برتا، مدیر ورزشی اتلتیکو مذاکراتی مثبت با لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن داشته است و در نهایت بنا بر این شده که باشگاه اتلتیکو برای خرید کاوانی در نقل و انتقالات زمستانی ۱۰ میلیون یورو بپردازد.

به نظر می‌ رسد که اتلتیکو مشکل چندانی برای پرداخت این مبلغ نداشته باشد. دستمزد کاوانی در اتلتیکو هم سالانه ده میلیون یورو خواهد بود. در روز‌ های آینده جزئیات این قرار داد نهایی می‌ شود و بدین ترتیب کاوانی در کنار موراتا و ژائو فلیکس خط حمله اتلتیکو را تشکیل خواهند داد.

بر اساس قوانین جدید، کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای با وجود این که در نیم فصل اول در پی اس جی در چمپیونزلیگ بازی کرده مشکلی برای حضور در این تورنمنت در نیم فصل دوم نخواهد داشت.