گلاسه: مهم ترین اتفاق دیدار ذوب آهن و فولادخوزستان بازگشت سعید آذری به اصفهان و ورزشگاه فولادشهر است.

هنوز هم با وجود اینکه چندماهی از جدایی سعید آذری از جمع گاندوها سپری شده و او را در نقش جدیدش به عنوان مدیر عامل فولاد خوزستان دیده ایم، با شنیدن نام او ناخودآگاه به یاد ذوب آهن می افتیم.

حالا در شرایطی روز آینده تیم فوتبال ذوب آهن از فولادخوزستان در ورزشگاه فولادشهر میزبانی می کند که سعید آذری به جایی که آن را خانه اش می داند، بازخواهد گشت.

آذری بود که فصل گذشته و پس از ناکامی امید نمازی در نهایت با علیرضا منصوریان به توافق رسید و در شرایطی که در هفته های ابتدایی ذوب آهن با سرمربی جدیدش نتایج خوبی کسب نمی کرد، پشت او ایستاد و سر انجام روز های خوب هم در نیم فصل دوم مسابقات لیگ از راه رسیدند و سبزپوشان تنها تیم ایرانی حاضر در مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم لقب گرفتند.

اوضاع البته در این روز ها برای منصوریان اصلا بهتر از روز های ابتدایی شروع کارش در اصفهان نیست. تیم او از 10 دیدار گذشته اش، تنها یک پیروزی به دست آورده و 4 تساوی و 5 شکست هم در کارنامه تیم ذوب آهن دیده می شود؛ چیزی که این تیم را 7 امتیازی و رتبه ای بهتر از چهاردهمی نصیبش نکرده است.

در تمام این روز ها اما حمایت سعید آذری همراه علیرضا منصوریان بوده است؛ چه در هفته های ابتدایی که شایعات مربوط به برکناری آذری جدی شده بود و چه پس از برکناری اش و انتخاب به عنوان مدیر عامل فولادخوزستان.

فردا بی شک روز ویژه ای برای آذری و باشگاه ذوب آهن خواهد بود و آنها یکی از نزدیک ترین افراد خانواده را به عنوان رقیب پیش روی خود می بینند.

اگرچه موفقیت علیرضا منصوریان یکی از آرزو های سعید آذری به حساب می آید ولی فردا این چهره فقط با باخت تیم سابقش خوشحال می شود نه با پیروزی منصوریان که در زمان مدیریت او به باشگاه اصفهانی پا گذاشته است.