گلاسه: شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گزارش داد باشگاه منچستریونایتد، ریچارلیسون، مهاجم برزیلی تیم فوتبال اورتون را یکی از اهداف خود برای تقویت خط حمله‌اش در بازار نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌رو در نظر گرفته، این در حالی است که مدیران باشگاه پس از اینکه روملو لوکاکو را در تابستان اخیر به اینتر فروختند و به دنبال آن الکسیس سانچس را هم به این باشگاه ایتالیایی قرض دادند، تقویت خط حمله شیاطین سرخ را در اولویت قرار داده‌ اند.

مسئولان باشگاه منچستریونایتد در این راستا وضعیت پیشرفت ریچارلیسون 22 ساله در گودیسون پارک را زیر نظر گرفته‌ اند و قصد دارند در ماه ژانویه با ارائه پیشنهادی به اورتون شانس خود را برای جذب این مهاجم نوک امتحان کنند. اولگنار سولسشایر به دنبال این است تا با افزایش قدرت خط حمله‌اش، شانس تیم تحت‌ هدایتش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا حفظ کند.

ریچارلیسون که در سال 2018 از واتفورد به آبی‌ پوشان مرسی‌ ساید ملحق شد، تاکنون در 53 بازی از رقابت‌ های مختلف برای این تیم به میدان رفته و 19 گل نیز به ثمر رسانده است. این مهاجم برزیلی که تا سال 2023 با اورتون قرار داد دارد، این فصل در 12 بازی لیگ برتری 3 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل هم ساخته است.

منچستریونایتد که از 12 بازی اول خود در فصل جاری لیگ برتر 16 امتیاز کسب کرده و در حال حاضر در مکان هفتم جدول رده‌ بندی است، فردا شب (یکشنبه) در همین چار چوب در خانه شفیلدیونایتد به میدان خواهد رفت.