گلاسه: هادی محمدی در مورد دیدار فردای تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب نیست. متأسفانه به دلیل برخی اشتباهات و بدشانسی در پایین جدول هستیم، هر چند که این جایگاه واقعی ذوب‌ آهن نیست. در حال حاضر بازیکنان، اعضای کادر فنی و مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا تیم از این وضعیت بیرون بیاید. متأسفانه نتایجی که در هفته‌ های گذشته گرفتیم، باعث شد تا شرایط روحی و روانی بازیکنان به‌هم بریزد و ترس از شکست به ما استرس می‌ دهد.

وی در ادامه همچنین تأکید کرد: در این چند هفته که لیگ تعطیل بود، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم تا آماده بازی با فولاد شویم. فولاد همیشه جزو تیم‌ های خوب لیگ برتر بوده است و بازی سختی در پیش داریم، ولی محکوم به برد هستیم. از این به بعد تمام بازی‌ ها برای ما حکم فینال را دارند و باید نتایج ضعیف اخیرمان را جبران کنیم.

مدافع ذوب‌ آهن درباره تقابل این تیم با سعید آذری و اینکه آیا آنها با مدیر عامل سابق ذوب‌ آهن کری دارند یا خیر، تصریح کرد: آذری برای باشگاه ذوب‌ آهن زحمت کشیده است. ایشان برای من و دیگر بازیکنان قابل احترام است و هیچ‌ گونه کری با او که الان مدیر عامل باشگاه فولاد است، نداریم. در فوتبال از این جا به‌ جایی‌ها زیاد دیده می‌ شود و مربیان یا مدیران سابق برای ما قابل احترام هستند. ما در این بازی هدفی جز برد نداریم و باید سه امتیاز را بگیریم.