گلاسه: حسین کعبی در مورد شکست تیم ملی برابر عراق و انتقاد هایی که از مارک ویلموتس و تیم ملی صورت گرفته است، گفت: این بازی برای ما و هواداران فوتبال در ایران مهم بود، ولی متأسفانه شکست خوردیم. مردم ما هم به چنین بازی‌ هایی حساس هستند، خصوصاً وقتی برابر بحرین، عراق یا عربستان بازی می‌ کنیم. قطعاً انتقاد می‌ تواند سازنده باشد، ولی برخی انتقاد ها هم منصفانه نیست. اگر ایراد فنی وجود دارد طبیعتاً باید برطرف شود، ولی ما با بحرین و عراق در زمین خودمان بازی خواهیم کرد و از این گروه در نهایت صعود خواهیم کرد.

وی ادامه داد: فوتبال برد و باخت دارد و گاهی اوقات ممکن است هر تیمی با این وضعیت مواجه شود. با دو شکست نمی‌ توان از تیم ملی و ویلموتس چشم بسته انتقاد کرد. باید به تیم ملی زمان داده شود. ویلموتس نیاز به زمان دارد تا از فوتبال ایران شناخت پیدا کند، در ضمن ما اگر موفقیت می‌ خواهیم باید ابزار لازم را در اختیار این مربی قرار دهیم. در فوتبال مهم این است که از چنین باخت‌ هایی درس بگیریم و اشکالات فنی را برطرف کنیم. ما نباید در مورد تیم ملی خیلی ناامید صحبت کنیم، چرا که تیم خوبی داریم.

کعبی که هفته گذشته به‌ عنوان مربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان معرفی شد، در این مورد تصریح کرد: اینجا احساس غریبی نمی‌ کنم و خوشحالم به تیمی برگشتم که در آن بازی می‌ کردم. از جواد نکونام و سعید آذری هم تشکر می‌ کنم و امیدوارم در فولاد مثمرثمر باشم. نهایت تلاشم را می‌ کنم تا به فولاد کمک کنم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره بازی این تیم برابر ذوب‌ آهن در هفته یازدهم لیگ برتر تصریح کرد: این درست است که آنها در لیگ امسال نتایج چندان خوبی نگرفته‌ اند، ولی ذوب‌ آهن تیمی است که بازیکنان بسیار با کیفیتی دارد. ما بازی سختی برابر این تیم در پیش داریم، ولی به چیزی جز برد در اصفهان فکر نمی‌ کنیم. هدف ما این است که موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم و امیدوارم در این بازی به هدفی که داریم، دست پیدا کنیم.