گلاسه: اورتون دیشب در آخرین بازی هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس میزبان تاتنهام بود. شاگردان مائوریسیو پوچتینو در این بازی ابتدا با گل دله آلی از میزبان پیش افتادند اما در لحظات پایانی و در دقیقه 98 گل تساوی را دریافت کردند تا 2 امتیاز حساس دیگر را از دست رفته ببینند.

در جریان بازی دیشب اما یک اتفاق بسیار تلخ رخ داد؛ در دقیقه 79 بازی و در حالی که بازی با نتیجه 1-0 به سود تاتنهام دنبال می شد، سون یونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام، در میانه زمین و به شکل غیر عمدی خطای شدیدی را روی پای آندره گومز پرتغالی انجام داد؛ خطایی که صحنه های دلخراشی را ایجاد کرد و باعث گریه ستاره کره ای نیز شد. سون پس از این خطا از زمین مسابقه اخراج شد و آندره گومز نیز با درد بسیار زمین را ترک کرد.

دله آلی اما معتقد است که سون تقصیری در مصدومیت شدید گومز نداشته است. او گفت:" سون بدون وقفه گریه می کرد. او در مصدومیت به وجود آمده برای گومز تقصیری نداشت. سون یکی از بهترین و عالی ترین انسان هایی است که شما می توانید در طول زندگی خود مشاهده کنید. من اطمینان دارم که او هرگز عمدی در این کار نداشت و نمی خواست باعث مصدومیت گومز شود."