گلاسه: تیم ماشین‌ سازی با اینکه در هفته اول استقلال را شکست داد و شروع بسیار خوبی برای آنها بود اما سه باخت متوالی تا حدودی پیش‌ بینی‌ها را در مورد این تیم به‌هم زد. در ادامه نتایج‌شان نسبتاً خوب بود و توانستند بالاتر از تیم‌ های ذوب‌ آهن، نساجی، سایپا، پیکان و... قرار بگیرند. در میان بازیکن هایی که برای این تیم به میدان رفتند چند بازیکن عملکرد خوبی داشتند که یکی از آنها حامد لک دروازه‌ بان‌شان بود؛ گلری که هر زمان آماده بود فرصت‌های گلزنی زیادی را از حریفان گرفت. لک در شش بازی دروازه‌ اش را بسته نگه داشت. البته او مدعی است اگر تیمی خوب نتیجه می‌ گیرد حتماً تمام بازیکنانش در آن سهیم هستند.

نیم‌ فصل اول را چطور دیدی؟

به‌ نظرم ما نیم‌ فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم و حتی می‌ توانستیم نتایج بهتری را هم به دست آوریم اما بدشانسی‌هایی هم داشتیم. البته فراموش نکنیم که ما دومین تیم جوان لیگ هستیم و همینطور دومین تیمی که به‌لحاظ مالی با بودجه کم بسته شد. همین که ما موفق شدیم نیم‌ فصل را با رتبه تک‌رقمی به پایان برسانیم دست‌ کمی از حضور در جمع مدعیان نداشت چون همانطور که گفتم نسبت به تیم‌ های دیگر خیلی کمتر هزینه کرده بودیم.

تیم شما در خارج از خانه هیچ‌ وقت برنده نشد چرا؟

ببینید ما در تمام بازی‌ ها برای پیروزی به زمین می‌ رفتیم. شما اگر دقت کنید ما مقابل سه تیم پرسپولیس، نساجی و پارس جم با هواداران‌شان به نتیجه مساوی دست پیدا کردیم. با اینکه کسب یک امتیاز از آنها هم نتیجه خوبی بود اما در آنجا هم برای پیروزی به میدان رفته بودیم.

شاید به همین دلیل تیم شما در خانه 13 و خارج از خانه 3 امتیاز گرفت.

بله، برای اینکه ما هیچ‌ وقت با تفکرات دفاعی به زمین نرفتیم. شاید اگر می‌ خواستیم دفاعی بازی کنیم کمتر گل می‌ خوردیم و بیشتر امتیاز می‌ گرفتیم. هواداران ما همیشه کنارمان هستند و این مهم به بازیکنان انرژی مضاعفی می‌ دهد.

اما باخت سنگینی مقابل پیکان داشتید؟

در آن بازی هم هدف‌مان پیروزی بود اما نشد. فکر می‌ کنم اکثر تیم‌ ها در بازی‌ های خارج از خانه‌ شان امتیاز های زیادی از دست می‌ دهند، حتی تیم‌ های بالای جدول. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و مثل بیشتر تیم‌ ها در خانه بهتر امتیاز گرفتیم.

یکی از خوب‌ های ماشین‌ سازی بودی. از عملکرد خودت راضی هستی؟

من در تیمی که بودم هدفم این بوده که بهترین عملکرد را داشته باشم و برای رسیدن به آن هم تلاش زیادی انجام دادم. اگر تیمی موفق شده نتیجه عملکرد تمام بازیکنان است، اما درباره بازی‌ هایم بهتر است کارشناسان نظر بدهند چون اگر خودم بگویم تعریف از خود می‌ شود. در نیم‌ فصل دوم هم تلاشم را خواهم کرد تا برای تیمم بازیکن مثمرثمری باشم.

اخطار زیاد گرفتی و یک‌ بار هم اخراج شدی. بعضی‌ ها می‌ گویند به‌ خاطر اتلاف وقت بوده؟

من فکر می‌ کنم اصلاً بحث اتلاف وقت نیست و بیشتر بحث تاکتیکی بوده و به‌ نظرم جزئی از بازی است. کدام بازیکن را سراغ دارید که بداند با این کار اخطار می‌ گیرد اما باز هم آن را انجام دهد.

چرا مقابل نساجی اخراج شدی آن هم در ثانیه‌های پایانی بازی.

به‌ نظرم بازیکن جوان و جویای نام آنها می‌ خواست مقابل هواداران تیمش خودنمایی کند که آن اتفاقات افتاد چون من هیچ دخالتی نداشتم و نمی‌ دانم داور چرا به من کارت دوم را نشان داد در حالی که من یک کارت از داور گرفته بودم.

پیش‌ بینی‌ات از نیم‌ فصل دوم چیست؟

با توجه به مشکلاتی که پیش آمده و نمی‌ توانیم بازیکن جذب کنیم و چند بازیکن ما هم جدا شده‌ اند شرایط خیلی سخت خواهد شد، البته جایگزین‌های خوبی داریم و امیدوارم با پول بچه‌ هایی که جدا شدند بتوانیم پنجره بسته نقل‌و‌انتقالات را باز کنیم. نیم‌ فصل دوم برای همه تیم‌ ها مشکل است و امیدوارم با حمایت‌ های مالی آقای زنوزی کمبود بازیکنان و جذب نکردن بازیکن جدید را جبران کنیم تا به امید خدا مثل نیم‌ فصل اول در پایان فصل هم جایگاه خوبی را برای تیم به دست آوریم.