گلاسه: لیورپول که فصل گذشته با پیروزی مقابل تاتنهام، قهرمان چمپیونزلیگ شده بود، امشب توانست در ورزشگاه خانگی این تیم با تک گل روبرتو فیرمینو به پیروزی برسد.

این بیستمین پیروزی شاگردان کلوپ در رقابت‌ های این فصل در ۲۱ دیدار بود و آن‌ ها اکنون ۱۶ امتیاز با لسترسیتی، تیم دوم جدول فاصله دارند. کلوپ نه تنها معتقد است که تیمش کاملا شایسته پیروزی در این دیدار امشب بود، بلکه اعتقاد دارد باید گل‌ های بیشتری به شاگردان ژوزه مورینیو می‌ زدند.

او به اسکای اسپورت گفت:" مهمترین چیز، نتیجه است. یک تیم شایسته پیروزی بود و آن تیم ما بودیم. پیروزی مقابل تاتنهام، اتفاق ویژه‌ای است. اینکه سرنوشت بازی بعد از ۶۰-۵۰ دقیقه مشخص نشد، تقصیر ما بود.

بازی پرفشاری برای ما بود. انتظار داشتیم که آن‌ ها در ورزشگاه خودشان از عقب دفاع کنند و در نیمه اول آن‌ ها ۰-۶-۴ بازی کردند. اگر پیروز شدن در اینجا آسان بود، تیم‌ های زیادی می‌ توانستند در اینجا پیروز شوند.

من از این نتیجه روی ابر‌ها هستم، اما باید در مورد عملکردمان صحبت کنیم. ما باید گل‌ های بیشتری می‌ زدیم، این واقعیت است. ما باید با خودمان صادق باشیم. ما می‌ توانستیم گل‌ های بیشتری بزنیم و باید این کار را می‌ کردیم، به ویژه در این ورزشگاه مقابل تیمی مانند تاتنهام.

 

تا آخر بازی حضور ما در زمین احساس می‌ شد و آن‌ ها برای زدن گل پیش کشیدند. در نیمه دوم تعدادی از بازیکنان ما خسته شدند، اما تا پایان جنگیدند. "

کلوپ همچنین در مورد صحبت‌ هایی که با فیرمینو در پایان بازی داشت، گفت:" وقتی بعد از بازی رفتم تا او را در آغوش بگیرم، او به من گفت "می دانم باید بیشتر گل می‌ زدم". این واقعا چیزی نبود که من می‌ خواستم به او بگویم. اما او باید می‌ گفت. او یک بازیکن فوق العاده است. این را اولین باری نیست که می‌ گویم و امیدوارم آخرین بار هم نباشد. واقعا تاثیر گذار است. "

سرمربی آلمانی لیورپول همچنین در مورد بازی در ورزشگاه خانگی تاتنهام گفت:" باید بگویم که این ورزشگاه چیز دیگری است. از آن‌ هایی که این ورزشگاه را ساختند، تشکر می‌ کنم. رختکن تیم میهمان این ورزشگاه احتمالا در لیگ برتر بهترین است.

سایر باشگاه‌ ها وقتی ورزشگاه شان را باز سازی می‌ کنند، رختکن تیم میهمان را کوچکتر می‌ کنند. نباید اینطور باشد. این ورزشگاه استثنایی است. "

شاگردان کلوپ هفته آینده در دیداری حساس در آنفیلد میزبان منچستریونایتد خواهند بود.