گلاسه: به نقل از موندودپورتیوو، باشگاه بارسلونا از مدت‌ ها قبل دنی اولمو را زیر نظر داشته و اخیرا پیشنهادی رسمی برای جذب او به دیناموزاگرب ارائه داده است. پیشنهادی که البته از نظر باشگاه کروات معقول نبوده و رد خواهد شد.

هافبک کاتالان که بین سال‌ های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ برای پایه‌ های بارسا بازی می‌ کرد، از سال ۲۰۱۵ برای دینامو بازی می‌ کند و عملکرد او به قدری خوب بود که به تیم ملی اسپانیا نیز دعوت شده و برای این تیم یک بازی انجام داده و یک گل نیز زده است. او سابقه بازی برای تمام تیم‌ های پایه‌ ای اسپانیا را هم در کارنامه دارد.

پیشنهاد رسمی بارسا برای جذب ستاره دیناموزاگرب

طبق ادعای این منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا، دینامو حاضر نیست اولمو را به مبلغی پایین‌ تر از ۳۵ میلیون یورو واگذار کند و اتلتیکو نیز دیگر تیم خواهان اوست.

اولمو اخیرا در مصاحبه با لاسستا و در مورد آینده اش گفته بود: «دیگر نمی‌ خواهم به بازی در دینامو ادامه دهم و در پایان فصل به باشگاهی دیگر خواهم رفت.

تابستان گذشته قصد جدایی داشتم و معتقد بودم زمان مناسبی برای پیشرفت است، ولی نشد. در هر صورت از حضور در دینامو ناراضی نیستم، ولی جدایی و انتقال به یک باشگاه بزرگتر قدمی رو به جلو برایم خواهد بود.»