گلاسه: محمد قریشی در خصوص پیروزی 4 بر 2 تیمش برابر سپاهان گفت: سپاهان جزو تیم‌ های خوب لیگ امسال است ولی بر خلاف بازی‌ های قبلی‌اش نتوانست در این بازی نمایش خوبی داشته باشد و ما آنها را تحت تاثیر خودمان قرار دادیم. صنعت‌نفت دوباره ثابت کرد که برایش فرقی نمی‌ کند برابر کدام تیم قرار می‌ گیرد. ما با تمام وجود برابر سپاهان بازی کردیم و خوشبختانه سه امتیاز مهم گرفتیم تا اولین شکست لیگ را به آنها تحمیل کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «هدف صنعت‌نفت در لیگ امسال چیست؟» عنوان کرد: قبل از اینکه فصل شروع شود اسکوچیچ با ما صحبت کرد و گفت که نباید در رتبه‌های میانی یا پایین جدول باشیم. رتبه‌های معمولی به‌درد صنعت‌نفت نمی‌ خورد و هدف ما این است که دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه باشیم. هر چند رقابت در لیگ امسال سخت است ولی دنبال این هستیم تا بهترین فصل صنعت‌نفت را رقم بزنیم. اگر استباه کنیم به پایین جدول می‌ رویم و باید در نیم فصل دوم با تیم قوی‌ تری بازی‌ ها را ادامه دهیم.

قریشی در خصوص عملکردش در لیگ امسال اظهار داشت: تا اینجای فصل در تمام بازی‌ های صنعت‌نفت حضور داشتم و یک بازی را هم از دست ندادم، عقیل کعبی و عبدالله ناصری هم چنین شرایطی دارند. دوست دارم پیشرفت کنم و بهترین بازی‌ ها را برای صنعت‌نفت انجام دهم. مطمئنا در این راه حضور اسکوچیچ در صنعت نفت هم به من خواهد کرد. او یک مربی منظم، دقیق و سختگیر است. کار با اسکوچیچ لذت‌بخش است.