گلاسه: حمید درخشان درخصوص صدر نشینی پرسپولیس در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: خیلی خوشحال هستیم که پرسپولیس با صدر نشینی در لیگ برتر به تعطیلات رفت. این تیم با تمام فرازونشیب‌هایی که در طول نیم فصل داشت توانست صدر جدول را به خودش اختصاص بدهد و این جای امیدواری دارد که در نیم فصل دوم هم بتواند به خوبی و با قدرت بیشتری به راه خودش ادامه بدهد تا ما هم بتوانیم به چهارمین قهرمانی لیگ برتر فکر کنیم.

درخشان در مورد کیفیت تیم پرسپولیس و انتقاداتی که درمورد نتیجه‌گیری‌هایی که در مورد این تیم می‌ شود عنوان کرد: تیم کیفیت خیلی خوبی دارد، بازیکنان خیلی خوبی در تیم بازی می‌ کنند و می‌ توان گفت‌ در هر پست دو بازیکن خوب داریم. با اینحال امیدوارم که در نیم فصل دوم کیفیت تیم به مراتب بهتر شود و البته طبیعی است که کیفیت تیم از دور رفت بهتر شود. عملکرد فنی تیم تاکنون خوب بوده، با این که فراز و نشیب داشته اما صدر نشینی شده است. اگر یک مهاجم خوب جذب تیم شود که بتواند د ر خط حمله به علی علیپور کمک کند کیفیت تیم بهتر از این هم خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد ناراحتی‌های پیش آمده بین کالدرون و باشگاه و اینکه آیا ممکن است ماجرای استقلال و استراماچونی در پرسپولیس هم تکرار شود، اظهار داشت: به امید خدا که این طور نمی‌ شود. اطمینان دارم با درایت مدیر عامل باشگاه و اعضای هیات مدیره این مشکلات هرچه زود تر مرتفع خواهند شد و همه چیز روال عادی پیدا می‌ کند. هر کسی خصوصیات شخصی خودش را دارد. باید به کالدرون احترام بگذاریم. او یک مربی حرفه‌ ای است که عملکردش را با بازی‌ های انجام شده نشان داده، وظیفه همه ما این است که به خواسته‌ های سرمربی احترام بگذاریم و کمک کنیم این خواسته‌ ها عملی شوند. نباید اجازه دهیم که خواسته‌ های او به گلایه برسند و باعث ناراحتی شوند. به هر حال هر مربی خواسته‌ هایی دارد که آنها باید انجام شوند.

وی در خصوص اختلافی که بین سرمربی و سر پرست تیم بوجود آمده تصریح کرد: من در این زمینه اطلاع چندانی ندارم و نمی‌ توانم اظهار نظر کنم. آنها با هم کار می‌ کنند و نمی‌ توانم چه درمورد کالدرون و چه در مورد افراد دیگر صحبت کنم. باشگاه مدیریت دارد و حتما کسانی هستند که بنشینند و این مسائل را بررسی و مشکلات را حل کنند. این مساله را فقط مدیریت باشگاه می‌ تواند حل کند چون فقط مدیریت است که به این دو نفر نزدیک است.