گلاسه: روزنامه «الرایه» قطر که در روز های گذشته انتقاداتی را از مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی تیم العربی قطر انجام داده بود، در شماره امروز خود هم از وی به عنوان یکی از بازیکنان بی کیفیت یاد کرد که باید از لیگ قطر بروند!

این روزنامه گزارشش را به بازیکنان خارجی لیگ قطر و کیفیت آنها اختصاص داده است. الرایه نوشت: «البته ما درباره تمام بازیکنان خارجی صحبت نمی کنیم بلکه در مورد برخی از آنها به طور خاص کسانی که چیزی جز دردسر و معضل نیستند {...} در اینجا مثال های خاصی آورده شده است. برای اینکه تصویر واضحتر شود، اجازه بدهید بپرسیم برای مثال چه چیز خاصی توسط مرتضی پور علی گنجی مدافع ایرانی تیم العربی ارائه شده است؟ آیا او در سطح ایده آل و جاه طلبانه است؟ بر چه اساسی بعد از کنار گذاشتن او از تیم السد با این بازیکن قرار داد امضا شد؟

همچنین درباره شین لری بازیکن استرالیایی تیم الاهلی و اینکه آیا او واقعا از کدام بازیکن قطری بالاتر است؟ یا بیارسون بازیکن ایسلندی؟»

در ادامه این گزارش به بازیکنان دیگر خارجی شاغل در لیگ قطر از جمله مبارک بوصوفه بازیکن مراکشی یا یونگ جئونگ بازیکن کره ای تیم السد اشاره شده که نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند.

این انتقادات از پورعلی گنجی در حالی مطرح می شود که امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه این بازیکن اعلام کرده هیچ بحثی برای جدایی پورعلی گنجی از العربی نبوده و وی قطعا در این تیم می ماند.